Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że rozwieją one Twoje wszelkie wątpliwości.

Reklama zewnętrzna

 Wszystko zależy od sytuacji. Jeżeli dany nośnik reklamy wymaga ingerencji np. w elewację budynku, najprawdopodobniej konieczne będzie zdobycie pozwolenia od zarządcy danej nieruchomości.

Stosowane przez nas zasilacze oraz źródła światła cechują się wysoką energooszczędnością. Podświetlenie wykonane w technologii LED powoduje, że korzystanie z tego rodzaju reklamy nie będzie mocno odczuwalne.

Zależnie od jej rodzaju, wykorzystane będą różne materiały i ich warianty.
Druk na banerach (powlekanych czy laminowanych) będzie najmniej trwały, jednak w tym przypadku bardziej istotna jest cena produkcji i łatwość montażu.
Reklamy bardziej trwałe wykorzystują zazwyczaj folie drukowane lub ploterowe. Ich żywotność waha się od 3 do 8 lat.
Należy pamiętać że ogromny wpływ na wytrzymałość reklamy będzie miało nasłonecznienie, reklamy montowane od strony południowej, znacznie szybciej się „zużyją”.

 

Tak, jeśli zależy nam na trwałości tego rozwiązania. Szkło stanowi dodatkową barierę i ochronę przed promieniowaniem UV oraz warunkami atmosferycznymi. Folia montowana od wewnętrznej strony będzie miała zauważalnie wydłużoną żywotność.

Oczywiście, istnieje kilka rozwiązań zależnie od potrzeb.
Zaklejenie witryny folią ploterową lub folią z nadrukiem zapewni całkowitą nieprzejrzystość szyb, jednak ograniczy też dostęp światła dziennego, z tego powodu takie rozwiązanie jest niemal niespotykane. W zamian stosuje się specjalne folie nadające efekt piaskowanego lub szronionego szkła. W pewnym stopniu przepuszczają one światło nie dając jednak możliwości zajrzenia do środka niestety nie pozwala ona także na wyjrzenie na zewnątrz. Istnieją także rozwiązania chroniące w jedną stronę, folie OWV lub lustra weneckie. Posiadają one jednak pewną wadę, w przypadku kiedy wewnątrz lokalu będzie jaśniej niż na zewnątrz (zapalone światło późnym wieczorem) pozwoli to zobaczyć wszystko bez przeszkód. Szczególnie odczuwalne może to być w okresie zimowym.

Niekoniecznie, na życzenie klienta, reklama podświetlana może zostać przez nas uzbrojona we włącznik czasowy, programowany na konkretną godzinę, lub czujnik zmierzchu, włączający podświetlenie w chwili gdy wykryje brak światła słonecznego.

Popanda Design – Wrap & Signs
Firma: BIL Sp. z o.o.; Ul. Ogińskiego 24 /49, 03-345 Warszawa, Polska;
NIP: 5242930857; REGON: 520767905;
Nr KRS: 0000940692, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 5000 PLN;
Bank Millennium S.A.: PL 58 1160 2202 0000 0005 1313 0827